Czyste powietrze

CZYSTE POWIETRZE

Kompleksowa wymiana okien: Rządowy program Czyste Powietrze Plus

Dla kogo?

Program Czyste Powietrze Plus skierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych posiadających stare instalacje grzewcze oparte głównie o kotły węglowe.

Dofinansowanie

W ramach rządowej pomocy można otrzymać dotację w wysokości 47 lub nawet 79 tysięcy zł. (wysokość dofinansowania zależy od miesięcznego dochodu na osobę).

Obszar wsparcia

Oprócz nowych kotłów, rządowe dofinansowanie obejmuje także szereg innych prac termomodernizacyjnych takich jak m.in. montaż instalacji fotowoltaicznych, wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła, pomp ciepła czy wymiana drzwi zewnętrznych i balkonowych oraz okien.

więcej informacji

CZYSTE POWIETRZE PLUS NA CZYM POLEGA PROGRAM?

Czyste Powietrze Plus to rządowy program termomodernizacyjny, którego głównym zadaniem jest wymiana przestarzałych i szkodzących środowisku naturalnemu źródeł ogrzewania takich jak piece węglowe na znacznie bardziej efektywne i nowoczesne rozwiązania. Celem inicjatywy jest nie tylko walka ze smogiem i zmniejszenie emisji CO2, ale także znacząca poprawa wydajności systemów grzewczych co bezpośrednio przekłada się na stan finansów gospodarstw domowych.

W przeciwieństwie do wcześniejszej wersji programu Czyste Powietrze, który zakładał otrzymanie dofinansowania dopiero po rozpoczęciu remontu i wyłożeniu na niego środków finansowych, teraz można starać się o wcześniejsze pozyskanie pieniędzy na termomodernizację w wysokości nawet 50% całkowitej kwoty dotacji.

CZYSTE POWIETRZE PLUS

Dołącz do programu

i weź nawet do 79 000 zł bezzwrotnej dotacji!

WYBIERZ NAS!

Wymiana okien z OknoBank

Nasza firma realizuje kompleksową wymianę i serwis okien w ramach programu Czyste Powietrze Plus. Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach okiennych zapewniających bardzo wysoki stopień izolacji cieplnej, które zapobiegają utracie temperatury w budynku nawet podczas najbardziej mroźnych dni. Nasze produkty i usługi serwisowe oraz modernizacyjne pozwolą Państwu znacząco zwiększyć energooszczędność swojego gospodarstwa domowego, podnieść poziom bezpieczeństwa, a także zwiększyć komfort codziennego użytkowania systemów okiennych. Nasze usługi świadczymy głównie w takich miastach jak: Katowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Zabrze i Bytom jednak zakres naszej działalności obejmuje również inne regiony kraju.

Scroll to Top